| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 3 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α |
| Αριθμό μοντέλου | M20 πλαστικός αδιάβροχος συνδετήρας |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Mechanical operation | >500 mating cycles |
|---|---|
| Gender | Female / Male |
| Application | Industrial Internet of Things (IIoT) |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 8pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Επίπεδο IP | IP68 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Type | ADAPTER |
|---|---|
| Code | A/B/D Coded |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Gender | Male & Female |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
|---|---|
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15A/20A/30A/50A |
| Διάμετρος καλωδίου | 14-10AWG |
| Τύπος | Προσαρμοστής, τυποποιημένος/εγκαταστάτης πίνακα/συναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | υδατοασφαλής σύνδεσμος rj45 |
| γάτα | CAT5e/CAT6a |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |