| Όνομα προϊόντων | M12 κώδικας Δ που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Τύπος | 2PE 3PE |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Επειδή μέγεθος Γ |
| Σειρά | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ΒΙΔΑ |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Type | TXL |
|---|---|
| Connector locking system | Screw |
| Rated Current | 20A |
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Όνομα προϊόντων | M12 στεγανοποιήστε τον πλαστικό συνδετήρα σειράς |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/Crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Μέγεθος | 1/4 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Με νήματα |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-120℃ |
| Περιοχή πίεσης | 0-10 bar |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| καρφίτσες | 2p 3p 4p 5p 6p 7p 8p 12p 14p 19p 24p |
|---|---|
| Σύζευξη | Περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Υλικά της Shell | Τα κράματα ψευδάργυρου με |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό, αρσενικό και θηλυκό |