| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15A/20A/30A/50A |
|---|---|
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Code | A/B/D Coded |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Πολωνοί | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 13A |
| τάση ποσοστού | 250V |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Σειρά Tempereture | -25°C~+85°C |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | οδηγημένος αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό | PVC |
| Τύπος συνδετήρων | Προσαρμοστής |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Όνομα | 6 αδιάβροχο ηλεκτρικό βούλωμα συνδετήρων καλωδίων τρόπων καρφιτσών |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό αρσενικό |
| Επαφές | 6pins |
| Τύπος | συνέλευση τομέων |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | περασμένη κλωστή σύζευξη |