| Όνομα προϊόντων | M12 στην αξία σωληνοειδών τύπων Β |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Τρόπος σύνδεσης | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | η 7/8 επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Οπίσθιο τμήμα πινάκων M8 3PIN - τοποθετημένος αδιάβροχος συνδετήρας φλαντζών |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |