| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8P8C |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20°C~+80°C |
| Επαφές συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων με το χρυσό που καλύπτεται |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Υλικό πέρα-φορμών | PVC ή TPU |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Σχέδιο συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| επένδυση επαφών | Sn (κασσίτερος) |
| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |