| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| πυρήνας | 8pin 8core |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |