| Υλικό της Shell | χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | Χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 και βαλβίδα σωληνοειδών |
| Λήξη | Βίδα |
| Μοχλός IP | IP65 |
| Υλικό Πολωνών | CuSn |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος/συνέλευση |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
|---|---|
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό καλωδίων | PUR ή PVC |
| Όνομα | Τα M12 επιτροπή 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Τρέχων | 1.5A |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |