| Πίσσα | 2mm |
|---|---|
| Φύλο | Αρσενικό |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
|---|---|
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Πυρήνας | 4P4C 8P8C |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
| Τύπος | Αγκώνας Κατ' ευθείαν |
| Μάιν προϊόντων | M12 αρσενικό στη θηλυκή βάση |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Θηλυκό και αρσενικό |
| Κωδικοποίηση | ΕΠΕΙΔΉ ΤΟ Γ Δ Χ ΤΟ S Τ Λ Μ Κ Υ ΌΛΑ ΥΠΟΣΤΗΡΊΖΟΥΝ |
| Υλικό μεταφορέων επαφών | PA/TPU |
| Υλικές επαφή/επιφάνεια επαφών | $cu Zn/Ag/Au |
| αριθμός επαφών | 8 καρφίτσες |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M16 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 8pins |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Σχέδιο συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 8 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M16 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |