| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | Με τον τύπο καλωδίων |
| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
|---|---|
| Πυρήνας | 4pin 8pin |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| αριθμός επαφών | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
|---|---|
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Ταιριάζοντας με κύκλος | 500 |
| Υλικό επαφών | χαλκός (επίχρυσος) |
| Καρφίτσα επαφών | 8 ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M16 η επιτροπή τοποθετεί |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16, τετραγωνική επιτροπή M16 τοποθετήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M16 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| IP που εκτιμάται | IP67 |