| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 2 καρφίτσα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α |
| Αριθμό μοντέλου | M20 πλαστικός αδιάβροχος συνδετήρας |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 3 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α |
| Αριθμό μοντέλου | M20 πλαστικός αδιάβροχος συνδετήρας |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α |
| Αριθμό μοντέλου | M20 πλαστικός αδιάβροχος συνδετήρας |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5p |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 σειρά |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας SP Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Τάση δοκιμής | 1500V |
| Shell | Νάυλον αντίσταση πυρκαγιάς PA66 β-0 |
| Αριθμό μοντέλου | 2-12 καρφίτσα |
| Μετρητής καλωδίων | Ανά απαίτησή σας |