| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 2 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος | PS21 συνέλευση στο συνδετήρα επιτροπής |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 5pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Όνομα προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 4pins |
| Τύπος | Συνδετήρας FUS |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας FUS |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A |
| Επαφές | 2pins |
| Αντίσταση επαφών | <5m> |
| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 15Pins |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Πίσω κοχύλι | Κατ' ευθείαν |
| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 9pins |
| Γένος επαφών | Θηλυκό |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Αριθμός επαφών | 2pins |
| τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |