| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 13 17 21series |
| Βαθμός IP | IP68 |
| υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Διάμετρος διακοπής τρυπών επιτροπής | 13mm |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| αριθμός επαφών | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
| Τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Επαφές | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας SP Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 5pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Custume requiremnet | Δεχτείτε |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |