| Επαφές | 2poles |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 10pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Όνομα προϊόντων | 2 πλαστικός συνδετήρας καρφιτσών |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Αριθμός επαφών | 2pins |
| τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Τύπος | 2PE 3PE |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Επειδή μέγεθος Γ |
| Σειρά | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ΒΙΔΑ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | 2 + PE 3 + PE |
| Κωδικοποίηση | Επειδή κώδικας Γ |