| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 3 / καρφίτσα 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | M16 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A / 5A/7A/10A |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, δύναμη |
| Καρφίτσες | 9PIN |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16*8A/3*10A |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| καρφίτσα | 2pin 3pin |
|---|---|
| Μέγεθος | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
|---|---|
| Μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης R/A Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Τύπος | Τύπος Β με τις οδηγήσεις |
| Αριθμός καρφιτσών | 3Pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |