| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 σειρά |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος | PS21 συνέλευση στο συνδετήρα επιτροπής |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
|---|---|
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
| Διάμετρος καλωδίου | 14-10AWG |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP67/IP68 |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
|---|---|
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένος |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 5pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| Επαφές | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας SP Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |