| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A/20A/30A/50A |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός συνδετήρας |
| Overmold | Διαφανές TPU |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | -20℃~+85℃ |
| Διάρκεια (το βούλωμα/αποσυνδέει) | 500 φορές |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Σειρά καρφιτσών | 3 καρφίτσα |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Προϊόν | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Επαφές | καρφίτσα 5 |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, SE |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |