| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15A/20A/30A/50A |
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP67/IP68 |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Weipu21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Αριθμός επαφής | 2p, 3p, 4p, 5P |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | Α (4.57MM) Β (712MM) |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
|---|---|
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -40℃~+125℃ |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A/20A/30A/50A |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |