| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 M8 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό | PA66 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, ύλη συγκολλήσεως |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M16 καλώδιο M5 M8 M12 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Όνομα | 6 αδιάβροχο ηλεκτρικό βούλωμα συνδετήρων καλωδίων τρόπων καρφιτσών |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό αρσενικό |
| Επαφές | 6pins |
| Τύπος | συνέλευση τομέων |