| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Πολωνοί | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδετήρων | Άνδρα-γυναίκας τερματικά |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε +95℃ |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |