| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης R/A Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| όνομα συνδετήρων | M16 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24pins |
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 επιτροπή που τοποθετεί τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δύναμη, αυτοκίνητη |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Μέθοδος λήξης | Βίδα |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | m12 τύπος Τ |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| εκτίμηση τάσης | 60V |