| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
| μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| ουρά | PG7/PG9 |