| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9Pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία Βιομηχανικός Αισθητήρας Ηλιακός |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής σόλενοειδής βαλβίδα |
| Φόρμα | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Συνδετήρας | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Αριθμό μοντέλου | θηλυκή βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC ή tpu |
| Τύπος συνδετήρων | M12 στη βαλβίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Επαφές | 5pins και 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| Custume requiremnet | Δεχτείτε |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |