| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |