| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 4.08.0mm |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος συνδετήρων | M8 |
| Υλικό | Χαλκός, πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Βύσμα στήριξης πάνελ m12 |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ S Τ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Code | A/B/D Coded |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή PCB συνελεύσεων τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M8 Α που κωδικοποιεί την καρφίτσα 3 4 5 6 8 τον αρσενικό συνδετήρα συνελεύσεων |
| Επαφές | 3,4pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Γένος συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| εκτίμηση τάσης | 60V |