| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-10 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Όνομα προϊόντων | 4pins θηλυκό φορμαρισμένο M8 καλώδιο συνδετήρων |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-102 |
| Επαφές | 3,4,5,6 8 12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Code | A/B/D Coded |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Automotive/Sensor/Electrical Equipment |
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Βαθμός IP | IP68 |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσός |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 20 - 40℃~+80℃ |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |