| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Αρίθμηση καρφίτσες | 3 4 5 6 8 |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Μέθοδος επαφών | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
|---|---|
| Προσανατολισμός σώματος | Κατ' ευθείαν |
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Ασπίδα | Διαθέσιμος |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Τύπος | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P |
| όνομα προϊόντων | M8 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Crimp στοματική διάμετρος | 2.0mm |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |