| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | RJ45, Τυλιγμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Φύλο | Άντρας |
| Όνομα Προϊόντος | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση | X |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
|---|---|
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για 3 4 την καρφίτσα 60V για 5pin 30V για την καρφίτσα 8 |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Πολωνοί | 5P |
| Σύστημα κλειδώματος | βίδα 7/8» - 16UNF |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |