| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Επαφή υποδοχών | CuSn |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 4pins |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | M8 |
| Υλικό | Χαλκός, πλαστικό |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Ένθετο συνδετήρων | PA66 |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |