| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | M8 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Όνομα προϊόντων | κυκλικός συνδετήρας 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Γένος | Αρσενικό, θηλυκό |
|---|---|
| Υλικό | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής σύρματος | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Λήξη | Βίδα-ένωση/συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντων | 3/4/5/6/8 κυκλικό καλώδιο συνδετήρων M8 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 φορμάροντας καλώδιο |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Σειρά | M8 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Πλαστική κατακόρυφος |
| Αριθμός Conntacts | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |