| Orientation | Straight / Right Angle |
|---|---|
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Application | Automotive/Sensor/Electrical Equipment |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Gender | Male & Female |
| Το ελάχιστο /Maximu | Λειτουργούσα θερμοκρασία: -25°C +85°C |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Μέθοδος λήξης | PCB |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Αριθμό μοντέλου | M8 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
|---|---|
| Τύπος | M8 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p |
| Type | ADAPTER |
|---|---|
| Code | A/B/D Coded |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Gender | Male & Female |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC; PUR |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 Pin |
| Γένος | Αρσενικό, θηλυκό |
|---|---|
| Υλικό | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 Pin |