| Σχέδιο συνδετήρων | m12 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,34 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 22 |
| Επαφές | 5pins |
| Πιστοποιητικό | CE/ROHS |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 250v |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS, ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Τρέχουσα τάση | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Υλικό | PVC |
| Αριθμός καρφιτσών | 2 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Υλικό επαφών | χαλκός (επίχρυσος) |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -25~+85 |
| Γένος | Θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας συνελεύσεων τύπων Τ |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Όνομα προϊόντων | m12 τύπος Τ |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |