| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,34 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | 22awg |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
|---|---|
| Πρότυπο | M12 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |