| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Αριθμό μοντέλου | M12- Ένα 4p5p |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας ασπίδων καλωδίων M12 μετάλλων 4pin 5pin |
| Εκτιμημένη τάση | 48 Β ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ/60 Β |
| Έγκριση | RoHS, CE |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Type | Shielded /Unshielded |
| Shape | Angle / Straight |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5, M8, M12 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα καλωδίων |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία/κατ' ευθείαν στη σωστή γωνία/τον τύπο Υ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |