| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Τύπος | Γάτα 5E |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Shape | Angle / Straight |
|---|---|
| Type | Shielded /Unshielded |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Flexible | connectors for on-site assembly,extremely high winding and unwinding strength |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Βαθμός IP | IP67 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πρότυπο Numbe | m12 τύπος Τ |
| Αριθμός καρφιτσών | 2 3 4 5 6 8 12pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/D/X |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |