| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Γ、 Δ、 S、 Τ、 Χ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Επαφές | 3pins, 4pins, 5pins, 8 καρφίτσες, 12pins είναι διαθέσιμος |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Μόνωση καλωδίων | PVC |
| Γένος | αρσενικό |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Πινάκια Όχι. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | Abdxs |
| AWG καλωδίων | 26AWG -22AWG /Custom |
| Επικοινωνία | AU (χρυσή επιμετάλλωση) |
| Υλικό σύνδεσης | Κουζάνιο, ΤΠΕ ή PVC |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |