| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων δύναμης τύπων Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας καλωδίων |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 4pin αρσενικός συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος | Προσαρμοστής αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 5pin Α |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Θηλυκό |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
| Εφαρμογή | βιομηχανικός και automative |
| Ονομασία προϊόντος | κυκλικός συνδετήρας 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| Προσανατολισμός | Ευθεία |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Έγκριση | ROHS, CE |
| Γένος | Θηλυκό |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Χ-κωδικοποιημένος M12 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Ύφος συνελεύσεων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό, αρσενικό και θηλυκό |