| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 5pins |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| όνομα συνδετήρων | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | φορμαρισμένος συνδετήρας |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Επαφές | 5p |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ταξινομήστε επειδή Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | μέγεθος Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3pins και 4pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Πολωνοί | 4pins |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Επαφές | 8pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4Α |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |