| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
|---|---|
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12p/2A για 8p/4A για 3 4 5 17p |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12p/60V για 5p/250V για 3 4 17p |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Φύλο | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |