| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Προϊόν | USB 2,0 |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4pins |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Τρόπος σύνδεσης | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
|---|---|
| Πυρήνας | 4pin 8pin |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9Pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Πρότυπος τύπος | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Πιστοποιητικό | IP67 |