| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Προδιαγραφή καλωδίων (χιλ.) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Βελόνες χαλκού | Κοχύλι χαλκού |