| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 9pins |
| Γένος επαφών | Θηλυκό |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Επαφές | 3 4pins και 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 6 8 12 17 |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Καρφίτσα | 8 καρφίτσα |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |