| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για 8 καρφώστε, 4A για την καρφίτσα 4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 καρφώστε, 250V για την καρφίτσα 4 |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό Αρσενικό |
| Τύπος | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία Βιομηχανικός Αισθητήρας Ηλιακός |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής σόλενοειδής βαλβίδα |
| Φόρμα | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |