| Τύπος | 2PE 3PE |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Επειδή μέγεθος Γ |
| Σειρά | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ΒΙΔΑ |
| Επαφές | 5pins και 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τύπος | Προσαρμοστής, M12 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητα, Αισθητήρες ή Αυτοματισμός |
| Φύλο | Άντρας |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 8 ακροδέκτης χυτευμένο καλώδιο |
| Αγκυροβολητής/βίδα | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |