| Συνδετήρας | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Αριθμό μοντέλου | θηλυκή βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Τόπος καταγωγής | CHIAN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 3 / καρφίτσα 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | M16 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A / 5A/7A/10A |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |
| Τύπος | Κατηγορία 5ε |
|---|---|
| Αριθμός οδηγών | 4 |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Πρότυπο | Δελτίο ΕΚ 61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8, 12 πιν είναι διαθέσιμα |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κάμερα, Εργασία Ethernet |
| Φύλο | Male&Female |
| Χρώμα | ο Μαύρος, πράσινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |