| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
|---|---|
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1.Our συσκευάζοντας: κάθε PC σε μια τσάντα PE, που τίθεται έπειτα σε ένα μικρό χαρτοκιβώτιο. 2. σύμφ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Συνέλευση | ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | UL, CE, TUV, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CQC |
| Τύπος | RJ45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση (Α | 1.5A |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδετήρων | Άνδρα-γυναίκας τερματικά |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε +95℃ |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8P8C |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20°C~+80°C |
| Επαφές συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων με το χρυσό που καλύπτεται |
| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά | M8 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Πλαστική κατακόρυφος |
| Αριθμός Conntacts | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |