| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC; PUR |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 Pin |
| Mame | Αδιάβροχος συνδετήρας USB |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP68 |
| Υλικό | $cu TPU |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τρόπος κλειδαριών | Βίδα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -20°C~80°C |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ψευδάργυρου νικέλινο |
| Μεταφορέας επαφών | PA66+GF |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας επαφών | TPU+GF |
| Overmold matenrial | PVC/TPU |
| Σειρά θερμοκρασίας | - 25℃~+80℃ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Αντίσταση επαφών | <30m> |
| Αντιστεμένος την τάση (AC.V) 1 λεπτό | 1000V |
| όνομα συνδετήρων | RJ45 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Όνομα προϊόντων | Υποδοχή RJ45 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | 8P8C |
| Τύπος | Συγκεντρώστε |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25℃~85 ℃ |
| βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & τηλεοπτικός, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M12 αισθητήρας και αυτόματος συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών καλωδίων συνδετήρων |
| Οι επαφές 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμες | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Τύπος συνδετήρων | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 4p |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Ασιατικός | Σωστή γωνία και κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |