| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |
| Πολωνοί | 6P |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| Υλικό καλωδίων | PVC |