| Τύπος | Συνδετήρας Circualr M16 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Μηχανική λειτουργία | > 500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Ανώτερη θερμοκρασία | + 85 °C |
| όνομα συνδετήρων | RJ45 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Συνδεδεμένη μέθοδος | βίδα που συνδέεται |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | RIGOAL |
| Αριθμό μοντέλου | USB 3,0 |
| Τύπος | Ο ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, στεγανοποιεί |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχος συνδετήρας USB, γενικός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Υλικό | PVC, PVC |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12p/2A για 8p/4A για 3 4 5 17p |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12p/60V για 5p/250V για 3 4 17p |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| Υλικό καλωδίων | PVC |