| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 4pin αρσενικός συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος/συνέλευση |
| Τύπος | Γάτα 5E |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Όνομα προϊόντων | Το τετράγωνο αξίας σωληνοειδών βασίζει έναν τύπο |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | Με τον τύπο καλωδίων |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
|---|---|
| Πυρήνας | 4pin 8pin |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |