| Τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές | 3p 4p |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-112 |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τοποθετεί/ο τύπος καλωδίων |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα κ.λπ. |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή τοποθετεί με την πλεξίδα |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Βύσμα στήριξης πάνελ m12 |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ S Τ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Όνομα | M16 8 συνδετήρας καρφιτσών |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| καρφίτσες | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τύπων σύνδεσης τοποθετεί/ο τύπος ύλης συγκολλήσεως τύπων βιδών |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Λήξη | Soldering/PCB |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 8 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |